Sunday, Jun. 25, 2017

دانلود کتاب الکترونیکی “مفاهیم و کلیات کارآفرینی”

نوشته شده توسط:

|

بهمن ۱, ۱۳۹۲

|

در:

دانلود کتاب الکترونیکی “مفاهیم و کلیات کارآفرینی”

نخستین گام جهت شناخت و تبیین درست هر مفهوم یا پدیده، ارائه تعریف روشنی از آن است . کارآفرینی مانند سایر واژه های مطرح در علوم انسانی هنگامی قابل تحلیل و تبیین است که بتوان تعاریف روشن و مشخصی از آن ارائه کرد. در مورد کارآفرینی تعریف واحدی وجود ندارد و از ابتدای طرح آن در محافل علمی، تعاریف متفاوتی از  دیدگاه های گوناگون برای آن بیان گرد یده است . اکنون در عرصه جهانی افراد خلاق، نو آور و مبتکر به عنوان کار آفرینان منشاء تحولات بزرگی در زمینه های تولیدی و خدماتی شده اند که از آا به عنوان قهرمانان ملی یاد ١٩٨٠ در هندوستان، تنها – می شود. طی سال های ١٩۶٠ ۵٠٠ مؤ سسه کارآفرینی شروع به کار ک رده اند، و حتی شرکت های بزرگ جهانی برای حل مشکلات خود به کارآفرینان روی آورده اند.

دانلود کتاب الکترونیکی "مفاهیم و کلیات کارآفرینی"

مفاهیم و کلیات کارآفرینی

در واقع چرخ های توسعه اقتصادی همواره با توسعه کارآفرینی به حرکت در می آیند. در ایالات متحده هر سال بیش از یک میلیون فعالیت تجاری جدید شروع به کار می کند . این در حالی است که در ایران حتی یک مؤ سسه کارآفرینی در دهه های اخیر نداشته ایم. از سوی دیگر تغییر فراگیر روش ها و نگرش ها طی دو دهه اخیر، توجه بسیاری را به آموزش و پرورش و نیز جذب و به کارگیری مدیران کارآفرین سوق داده است. بنابراین از ابتدای دهه ۶٠ توجه بیشتری به کارآفرینان مبذول شد . توجه به کارآفرینی و ایجاد و توسعه آن علیرغم وجود بعضی انگیزه های مشخص گام مثبتی در جهت ایجاد فضای مناسب جهت توسعه، افزایش منابع ملی، کاهش نرخ بیکاری، تعادل ساختاری و توسعه در شهرها و روستاها خواهد بود.

پسورد: www.bahush.net

حجم:

نویسنده: رضوی نعمت اللهی، اقدس السادات

لینک دانلود

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

دانلود کتاب الکترونیکی “مفهوم عدد e”
دانلود کتاب الکترونیکی “آموزش قدم به قدم نقاشی آبرنگ از مناظر(۵۰ نمونه)”
دانلود کتاب الکترونیکی “آموزش طراحی از اشیای بی جان”

درباره نویسنده

فرزاد علمى

سلام من مدیر سایت باهوش هستم. من از سال 89 وبلاگ نویسی را از سرویس های بلاگفا و رزبلاگ و ... شروع کردم. به اینترنت علاقه زیادی دارم و الان هم دارم به ایجاد محتوا می پردازم.  ممنون

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *