Thursday, Mar. 22, 2018

دانلود کتاب الکترونیکی “مفاهیم و كلیات كارآفریني”

نوشته شده توسط:

|

ژانویه 21, 2014

|

در:

دانلود کتاب الکترونیکی “مفاهیم و كلیات كارآفریني”

نخستين گام جهت شناخت و تبیين درست هر مفهوم یا پدیده، ارائه تعریف روشني از آن است . كارآفریني مانند سایر واژه هاي مطرح در علوم انساني هنگامي قابل تحلیل و تبیين است كه بتوان تعاریف روشن و مشخصي از آن ارائه كرد. در مورد كارآفریني تعریف واحدي وجود ندارد و از ابتداي طرح آن در محافل علمي، تعاریف متفاوتي از  دیدگاه هاي گوناگون براي آن بیان گرد یده است . اكنون در عرصه جهاني افراد خلاق، نو آور و مبتكر به عنوان كار آفرینان منشاء تحولات بزرگي در زمینه هاي تولیدي و خدماتي شده اند كه از آا به عنوان قهرمانان ملي یاد ١٩٨٠ در هندوستان، تنها – مي شود. طي سال هاي ١٩۶٠ ۵٠٠ مؤ سسه كارآفریني شروع به كار ك رده اند، و حتي شركت هاي بزرگ جهاني براي حل مشكلات خود به كارآفرینان روي آورده اند.

دانلود کتاب الکترونیکی "مفاهیم و كلیات كارآفریني"

مفاهیم و كلیات كارآفریني

در واقع چرخ هاي توسعه اقتصادي همواره با توسعه كارآفریني به حركت در مي آیند. در ایالات متحده هر سال بیش از یك میلیون فعالیت تجاري جدید شروع به كار مي كند . این در حالي است كه در ایران حتي یك مؤ سسه كارآفریني در دهه هاي اخير نداشته ايم. از سوي دیگر تغیير فراگير روش ها و نگرش ها طي دو دهه اخير، توجه بسیاري را به آموزش و پرورش و نیز جذب و به كارگيري مدیران كارآفرین سوق داده است. بنابراین از ابتداي دهه ۶٠ توجه بیشتري به كارآفرینان مبذول شد . توجه به كارآفریني و ايجاد و توسعه آن عليرغم وجود بعضي انگیزه هاي مشخص گام مثبتي در جهت ايجاد فضاي مناسب جهت توسعه، افزایش منابع ملي، كاهش نرخ بیكاري، تعادل ساختاري و توسعه در شهرها و روستاها خواهد بود.

پسورد: www.bahush.net

حجم:

نویسنده: رضوي نعمت اللهي، اقدس السادات

لینک دانلود

این نوشته را به اشتراک بگذارید

اخبار مرتبط

دانلود کتاب الکترونیکی “مفهوم عدد e”
دانلود کتاب الکترونیکی “آموزش قدم به قدم نقاشی آبرنگ از مناظر(50 نمونه)”
دانلود کتاب الکترونیکی “آموزش طراحی از اشیای بی جان”

درباره نویسنده

فرزاد علمى

سلام من مدیر سایت باهوش هستم. من از سال 89 وبلاگ نویسی را از سرویس های بلاگفا و رزبلاگ و ... شروع کردم. به اینترنت علاقه زیادی دارم و الان هم دارم به ایجاد محتوا می پردازم.  ممنون

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *